Airsoft tábor Vojenská akademie 2024

Připojte se k nám na nevšedním letním dobrodružství plném dovedností a akce na našem exkluzivním letním dětském airsoft vojenském táboře! Očekávejte adrenalinový nářez, který vás zavede do světa taktiky, strategie a přátelství. Naše táborové zážitky nejsou pouze o hraní hry, ale o budování silných pout a nezapomenutelných vzpomínek.
Střílejte jako profesionálové, plánujte jako generálové a taktizujte jako špičkoví stratégové. Naši zkušení instruktoři vás provedou nejmodernějšími technikami střelby a taktiky, aby vaše dovednosti dosáhly nových vrcholů. Každý airsoft válečník zažije vzrušující mise a scénáře.

Navíc se připravte na táborové aktivity, které rozvinou vaše schopnosti spolupráce, komunikace a vedení týmu. Naše programy jsou navrženy tak, aby nejenom zdokonalily vaše dovednosti v airsoftu, ale také posílily vaše charakterové vlastnosti a sebevědomí.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost dát vašemu dítěti letní dobrodružství, které ho vytáhne z pohodlí a vytvoří pevné základy pro budoucnost. Přihlaste se ještě dnes a připravte se na nejepickější léto vašeho života!

Termíny jednotlivých turnusů


 

Zaujal vás náš airsoft tábor? Napište nám, co si o tom myslíte!

Už stačí jen a my se vám co nejdřív ozveme