Kurz Survival - výcvik přežití - VOJENSKÁ AKADEMIE

Rekruti VOJENSKÉ AKADEMIE v průběhu Airsoft tábora nebo speciálních víkendových akcí absolvují náš kurz Survival - výcvik přežití. V průběhu kurzu se všichni zúčastnění naučí nejen jak krizovým situacím předcházet, ale také, a to především,  jak krizové situace ve kterých jde o přežití, řešit. Kurz tvoří jak praktická první pomoc, tak i klasické prvky jako: 

SURVIVAL WORKSHOP

Součástí kurzu přežití je i workshop survival vybavení. Máme veškeré dostupné vybavení, které zvýší šance na přežití v krizových situacích. Tato prezentace vybavení na přežití umožní účastníkům si vše vyzkoušet a podle toho se i rozhodnout, jaké vybavení je praktické si obstarat. Tento workshop není prodejní :) Takže se nejedná o nátlak jej zakoupit, ale 100% si ho jen vyzkoušet a seznámit se s ním. Ve vybavení máme: filtry na vodu Katadyn, vybavení na rozdělání ohně Procamptec, více jak 20 sad na přežití (KPZ), nádobí Esbit, různé lékarničky a zdravotnické sety a mnoho dalšího...


 

Náhodné fotografie z fotogalerie webu VOJENSKÁAKADEMIE.CZ

Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Organizace výcviku střelby
Honza Kop - velitel čety
Organizace výcviku střelby
Rosťa Pavlík - velitel čety
Kurz odstřelovače

Střelecké kurzy

I pomocí airsoft zbraní lze získat dobré návyky při manipulaci a střelbě. Každý rekrut se naučí střílet na naší airsoft střelnici!

přečíst celé

1/2 kapacity obsazena

Neváhejte! Přihlášky chodí a volná kapacita airsoft tábora ubývá. Navíc, do konce nouzového stavu může být tábor na splátky!

přečíst celé

Exkluzivní program AKADEMIE

Máme připravený zcela jedinečný program Airsoft tábora VOJENSKÁ AKADEMIE, který jinde na 100% nenajdete.

přečíst celé

Hlavními partnery VOJENSKÉ AKADEMIE jsou:

Top Army shop
Nejen do přírody