Střelecký výcvik - střelecké kurzy - VOJENSKÁ AKADEMIE

Střelecký výcvik ve VOJENSKÉ AKADEMII je realizován na vlastní střelnici, která je součástí naší základny. Střelnice na rozloze více jak 4000m2 nabízí ideální podmínky pro:

Na střelnici se hráči učí a zdokonalují jak bezpečnou manipulaci a práci se zbraní, získávají také správné návyky při zrychlené manipulaci a dále zlepšují přesnost střelby jak mířené, tak i pudové střelby dominantní i nedominantní rukou, včetně bojového i taktického přebíjení a výměny zbraní, tj. primární za sekundární a obráceně.

Organizace výcviku střelby
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Organizace výcviku střelby
Výcvik střelby na airsoft střelnici

Na střelnici používají hráči jak vlastní airsoftové zbraně, tak i zbraně z našeho vybavení. Pro příklad z našeho vybavení uvádíme:

Chceš si zastřílet na jediné pořádné airsoft střelnici z nejrůznějších zbraní? Stačí si zjistit, jak se přihlásit do VOJENSKÉ AKADEMIE!

Popisy střeleckého výcviku a nabídnutých kurzů

Basic Pistol

Střelecký kurz Basic Pistol je zaměřen na výcvik bezpečné manipulace se samonabíjecí plynovou pistolí, získání základních střeleckých dovedností, bezpečných návyků a technik, které jsou potřebné pro použití zbraně při airsoftové akci VOJENSKÉ AKADEMIE. Tento střelecký kurz absolvuje každý účastník a jeho zvládnutí je nezbytné pro další pokračování ve výcviku a účasti na dalším programu.

Dynamic Pistol

Střelecký kurz Dynamic Pistol je zaměřen na výcvik pokročilejších technik (bojové a taktické přebíjení, střelba nedominantní rukou, pudová střelba atd.), které jsou potřebné pro použití zbraně při airsoftové akci VOJENSKÉ AKADEMIE. Tento střelecký kurz absolvuje každý účastník a jeho zvládnutí je nezbytné pro další pokračování ve výcviku a účasti na dalším programu.

Basic Rifle

Střelecký kurz Basic Rifle je zaměřen na výcvik bezpečné manipulace s útočnou puškou nebo samopalem, získání základních střeleckých dovedností, bezpečných návyků a technik, které jsou potřebné pro použití zbraně při airsoftové akci VOJENSKÉ AKADEMIE. Tento střelecký kurz absolvuje každý účastník a jeho zvládnutí je nezbytné pro další pokračování ve výcviku a účasti na dalším programu.

Dynamic Rifle

Střelecký kurz Dynamic Rifle je zaměřen na výcvik pokročilejších technik (bojové a taktické přebíjení, střelba nedominantní rukou, pudová střelba atd.), které jsou potřebné pro použití zbraně při airsoftové akci VOJENSKÉ AKADEMIE. Tento střelecký kurz absolvuje každý účastník a jeho zvládnutí je nezbytné pro další pokračování ve výcviku a účasti na dalším programu.

Basic Sniper

Střelecký kurz Basic Sniper je zaměřen na výuku bezpečné manipulace, prohlubování základních dovedností, návyků a střeleckých technik s puškou osazenou optickým zaměřovačem, která je určena pro přesnou střelbu ze zálohy na statický terč.

Advanced Sniper

Střelecký kurz Advanced Sniper je zaměřen na prohlubování již v základním kurzu získaných základních dovedností, návyků a střeleckých technik z různých střeleckých pozic s puškou osazenou optickým zaměřovačem, která je určena pro přesnou střelbu ze zálohy na pohyblivý terč.

Chceš absolvovat naše střelecké kurzy? Stačí si zjistit, jak se přihlásit do VOJENSKÉ AKADEMIE!


 

Výběr fotografií z webu VOJENSKÁ AKADEMIE

Organizace výcviku střelby
Airsoftové vybavení VOJENSKÉ AKADEMIE
Příprava stovek obložených chlebů
Oblíbený popcorn k promítání v kině
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Výcvik taktiky Airsoft vojáků

Střelecké kurzy

I pomocí airsoft zbraní lze získat dobré návyky při manipulaci a střelbě. Každý rekrut se naučí střílet na naší airsoft střelnici!

přečíst celé

1/2 kapacity obsazena

Neváhejte! Přihlášky chodí a volná kapacita airsoft tábora ubývá. Navíc, do konce nouzového stavu může být tábor na splátky!

přečíst celé

Exkluzivní program AKADEMIE

Máme připravený zcela jedinečný program Airsoft tábora VOJENSKÁ AKADEMIE, který jinde na 100% nenajdete.

přečíst celé

Hlavními partnery VOJENSKÉ AKADEMIE jsou:

Top Army shop
Nejen do přírody