Airsoft masky - ochranné obličejové masky na Airsoft

Rodičům, kteří s námi posílají na tábor své děti a zaškrtli přání aby dítě bylo zařazeno do oddílu Airsoft doporučujeme, aby zakoupili celoobličejovou ochrannou masku na airsoft pro větší bezpečí a snížení rizika úrazu a poranění obličejové části hráče. Ačkoliv máme v erárním vybavení i nějaké vlastní, čím více hráčů je má, tím může být hra dynamičtější a realističtější. Navíc se velmi hodí při výcviku taktiky CQB v uzavřených prostorách, kde hrozí i nekontrolovatelné odražení kuličky od stěn s velkou energií, které stále ještě mohou "ublížit". Bezpečnost je na našich táborech na prvním místě a tak pořízení obličejové masky na airsoft je dobrá volba.

Důležité: Za 12 let konání našich táborů a našich akcí a to i s mírně nebezpečných programem se nikdy nikomu nic nestalo a to právě proto, že lpíme na bezpečnosti a to nejen při hře.

Airsoft masky Airsoft masky používáme do programu kde je zvýšené riziko zasažení obličejové části hráče

 

 

 

Pořizovací cena Airsoft masky

Airsoft maska Bude-li vaše dítě hrát Airsoft pravidelně a to nejen na našem letním dětském táboře nebo při Airsoft akcích které připravujeme, doporučujeme pořídit kvalitnější Airsoft masku. Airsoftové masky se na našem trhu dají pořídit od cca. 350 Kč do 800 Kč. Ochranou očí mohou být brýle s plastovými skly nebo síťkou. Některé brýle lze doplnit časem i lepšími taktickými brýlemi. Levné Airsoft masky nevydrží ani jednu hru a tak i zde platí, nevyplácí se ušetřit za každou cenu.

Taktické brýle na Airsoft

Taktické brýle Další vhodnou variantou jak ochránit oči a zrak (hráče) je pořízení taktických ochranných brýlí. Používají je i profesionální zásahové jednotky Policie i Armády a v případě že váš hráč doma je už starší, taktické brýle na Airsoft jsou také dobrou volbou.
Pořizovací cena taktických brýlí je také závislá na kvalitě ale také značce brýlí. Jejich cena se pohybuje od cca. 400 Kč až do 3.500 Kč. Takto drahé brýle ale už nejsou určeny na Airsoft, ale spíše na pravou přestřelku v budově mezi hodnými a zlými :)

Základní ochranné brýle na Airsoft

Ochranné brýle na Airsoft Ačkoliv máme na táboře mnoho ochraných brýlí v erárním vybavení, doporučujeme tak jako tak, pořídit dobré ochranné brýle. Nikterak se neliší od pracovních brýlí které znáte například z dílny. Při výběru dávejte pozor, aby nezkreslovaly. To se nemusí při hře a rychlém pohybu vyplatit. Ochranné brýle seženete jak v řetězcích pro kutily a stavbu nebo ve specializovaných obchodech.
Pořizovací cena pracovních ochranných brýlí je od cca. 75 Kč do 350 Kč.

Ochranné brýle se sítkou, které se nemlží

Ochranné brýle na Airsoft se sítkou které se nezamlžují

Standardní ochranné brýle se zamlžují a to většinou při rozhodujících okamžicích hry. Zpravidla se vnitřní strany skel omývají mýdlovou vodou, ale použití síťky místo skel je zajímavé řešení a pro Airsoft hru bohatě stačí.
Navíc, tyto reklamy jsou lehké a skladné a k tomu, nepotřebují extra velkou péči.